Açıköğretim Aöf 2011-2012 Kayıt Yenileme Tarihleri

MustafaSeZ

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Ben bu sene 3 sınıf işletme bölümüne dikey geçiş yaptım 26 kasım'a kadar olan tarihte kayıt olmuştum. Kayıt yenileme bizim için gecerlimi?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Ben bu sene 3 sınıf işletme bölümüne dikey geçiş yaptım 26 kasım'a kadar olan tarihte kayıt olmuştum. Kayıt yenileme bizim için gecerlimi?
Hayır kayıt yenilemeler sizi kapsamıyor. Siz önümüzdeki ekim ayında kayıt yenileteceksiniz.

pegasus_dna

Forum Editörü
ben bugün kayıt yenilettim ..bandrol yapıştırıldı..yalnız kitaplarımı alamadım bu yüzden şikayetçiyim nasıl bi sistem...haftaya gelin diyor...bunun için birde tekrardan 35 km mi çekcem...kayıt yenilir kitabını alırsın... nasıl bir mantık, ders çalışcam adamların keyfini mi beklicem çok sinirlendim..... iyi formlar

aslana

Yeni Üye
Ben kayıt yaptıramadım...28 aralık diye aklımda kalmış...ne yapabilirim...ücreti bankaya yatırsam olur mu acaba?..yada banka alır mı?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Ben kayıt yaptıramadım...28 aralık diye aklımda kalmış...ne yapabilirim...ücreti bankaya yatırsam olur mu acaba?..yada banka alır mı?
Maalesef yapacak bir şey yok. kayıt tetihleri kesinlikle uzatılmayacak deniyordu :( Üzgünüm...

goldone

Yeni Üye
Bölüm:
Dış Ticaret
Parayı yatırıp kaydımı yeniledim.Peki bandrol için belirli bir tarih var mı ??

ilrsyhgyr

Yeni Üye
Bölüm:
Bankacılık ve Sigortacılık
merhabalar, bankacılık öğrenciyim yukarıda yazılanları daha önceden okumuştum ve "B" Kayıt Maddelerinde Açıklamaları Yapılan Bölümlerin Listesinde bankacılıkta vardı ve 'B' maddesinde yer alanların kayıt yenilemeleri 13-24 şubat olarak yazıyordu ve harcımı o tarihler arasında yatırıcaktım. fakat bana şu an 23 aralıkta son olduğunu söylediler. ?

--- Yukarıdaki "B" Kayıt Maddelerinde Açıklamaları Yapılan Bölümlerin Listesi;

B - Aşağıda Adı yazılı Olan Dönemlik/Kredili Bölümlerin Kayıt Yenileme Tarihleri;

1- Aşağıda isimleri yer alan dönemlik kredili açıköğretim ve uzaktan eğitim bölümlerinin güz eğitim dönemi kayıt yenileme tarihleri 17 Ekim – 27 Ekim 2011 arasındadır.

2 - Aşağıda isimleri yer alan dönemlik kredili açıköğretim ve uzaktan eğitim bölümlerinin bahar eğitim dönemi kayıt yenileme tarihleri 13-24 Şubat 2012 arasındadır.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
merhabalar, bankacılık öğrenciyim yukarıda yazılanları daha önceden okumuştum ve "B" Kayıt Maddelerinde Açıklamaları Yapılan Bölümlerin Listesinde bankacılıkta vardı ve 'B' maddesinde yer alanların kayıt yenilemeleri 13-24 şubat olarak yazıyordu ve harcımı o tarihler arasında yatırıcaktım. fakat bana şu an 23 aralıkta son olduğunu söylediler. ?

--- Yukarıdaki "B" Kayıt Maddelerinde Açıklamaları Yapılan Bölümlerin Listesi;

B - Aşağıda Adı yazılı Olan Dönemlik/Kredili Bölümlerin Kayıt Yenileme Tarihleri;

1- Aşağıda isimleri yer alan dönemlik kredili açıköğretim ve uzaktan eğitim bölümlerinin güz eğitim dönemi kayıt yenileme tarihleri 17 Ekim � 27 Ekim 2011 arasındadır.

2 - Aşağıda isimleri yer alan dönemlik kredili açıköğretim ve uzaktan eğitim bölümlerinin bahar eğitim dönemi kayıt yenileme tarihleri 13-24 Şubat 2012 arasındadır.

Burada bizim bir hatamız söz konusu fakat, sizde dikkatli olmamışssınız. Aşağıda isimleri yer alan diyor ama siz hemen altındakine değil, diğer maddelerin altında yazanlara bakmışssınız. Dolayısı ile bölümünüz yıllık olmasına rağmen kredili sistemin kayıt yenileme tarihlerini göz önüne almışssınız.

Zaten yukarıdaki tarihlerdeki gibi olsa 17-27 Ekimde kayıt yenilemeniz gerekicekti. O tarihte yeniletmediğiniz için dönem kaybı yaşamış olacaktınız.

Ama yinede hatamızdan dolayı özür dilerim.

qzd

Yeni Üye
Bölüm:
Okul Öncesi Öğretmenliği
merhabalar okul öncesi öğretmenliği 1. sınıfım kayıt yenileme için bankaya para yatırmadan 1. sınıflarında ders ekle sil yapması gerekiyor mu ben üstten ders almak istiyorum bu mümkün mü alınamıyorsa hiç bir işlem yapmadan direk bankaya para mı yatırmalıyım?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
merhabalar okul öncesi öğretmenliği 1. sınıfım kayıt yenileme için bankaya para yatırmadan 1. sınıflarında ders ekle sil yapması gerekiyor mu ben üstten ders almak istiyorum bu mümkün mü alınamıyorsa hiç bir işlem yapmadan direk bankaya para mı yatırmalıyım?
Merhabalar;

Bahar dönemi için kayıt yenileme harç ücretini yatırmadan önce http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresine girerek ders ekle/çıkar işlemi yapabilirsiniz. Harç ücretini yatırmadığınız müddetçe bu işlemi yapabilirsiniz. İşlemi yaptıktan sonra size bir kod verir bu kodla ve TC kimlik numaranızla bankaya para yatırdığınızda ders atamanızda yapılmış olur.

qzd

Yeni Üye
Bölüm:
Okul Öncesi Öğretmenliği
teşekkürler fakat bir sorum daha olacak okuldan bana kağıt geldi kayıt yenileme için orda 2011-2012 yılında yeni kayıt yapanlar üstten ders alamaz diyor

pelinpehlivan

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
ben 3. sınıf işletmeye bu yıl geçiş yaptım.. kayıt yenileme tarihlerim ne zaman öğrenebilir miyim?

birmelek

Yeni Üye
Slmm...Ben edebiyat 1. sınıf öğrencisiyim, ikinci dönem kayıt yenileme işlemi için yapmam gerekenler nedir aceba? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Slmm...Ben edebiyat 1. sınıf öğrencisiyim, ikinci dönem kayıt yenileme işlemi için yapmam gerekenler nedir aceba? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bankaya kayıt yenileme harç ücretinşi 13-24 Şubat tarihleri içerisinde yatırmanız yeterlidir. Sonrasında aöf bürosuna gidip kitaplarınızı alacaksınız sadece..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,737
Son üye
ChessManInvow