Açıköğretim Aöf 2011-2012 Kayıt Yenileme Tarihleri

carnador

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
Eğer 13-24 Şubat tarihleri içerisinde Vakıfbanka Harç ücretini yatırmadıysanız Bahar dönemi için kaydınız yenilenmemiş demektir. yani bahar döneminde kaydınız dondurulmuştr. Sınavlara giremez öğrencilik hizmetlerinden yararlanamazsınız.
peki hocam 2.dönem harcını daha sonra yatırmamız gerekiyor mu yani borcumuz kalıyor mu bide kaydımızı nasıl aktif hale getireceğiz ?
cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
peki hocam 2.dönem harcını daha sonra yatırmamız gerekiyor mu yani borcumuz kalıyor mu bide kaydımızı nasıl aktif hale getireceğiz ?
cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler.
Yok hayır hizmetini almadığınız dönem için harç yatırmıyorsunuz. Ne zaman kayıt yeniletirseniz o zaman harç ödersiniz o da sadece o dönemi kapsar.

aglaea

Yeni Üye
Bölüm:
İktisat
merhaba.ben geçen sene kaydımı yaptrdım ilk dönem iktisat 3.sınıfa geçtim ama sınavlara girmedim.ikinci dönemde harç parası yatırmadım.devam etmek istiyroum.ne yapmam lazım akıl verin bana :(:(

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
merhaba.ben geçen sene kaydımı yaptrdım ilk dönem iktisat 3.sınıfa geçtim ama sınavlara girmedim.ikinci dönemde harç parası yatırmadım.devam etmek istiyroum.ne yapmam lazım akıl verin bana :(:(

Bu yıl 22 Ekimden sonra Geçen yılın ikinci taksiti ( 280tl civarı olmuştur ) Bu yılın kayıt yenileme ücreti ( 205tl ) birlikte yatırdığınızda kaydınzı yenilenmiş olur.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
......

ben şu kitap olayını öğrenmek istiyorum şuan gidip alabilir miyim? bide bu öğrenci kimlik kartının bu yıl ki bandrolünü yaptırmasam sorun yaratır mı?

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
ben şu kitap olayını öğrenmek istiyorum şuan gidip alabilir miyim? bide bu öğrenci kimlik kartının bu yıl ki bandrolünü yaptırmasam sorun yaratır mı?
Kitapları bürolardan alacaksınız. Ellerinde varsa abii. Maalesef ki bu kitap işine bir çözüm getiremedi üniversite. Gitmeden ulaşabilirseniz telefonla sormanızı öneriyorum. Bandrol olmassa sorun olmayacağını düşünüyorum. Her dönem bandrol yapıştırmaya yer kalmayacaktır kimliğin arkasında.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,729
Son üye
Dormanfce