hangi sınıfı okumak daha zor

Hangi sınıfı okumak daha zor???

• Kullanılan toplam oy
    18

merveg

Özel Üye
sizce kaçıncı sınıfı okumak daha zor?1.sınıf mı, 2. sınıf mı,3 mü 4 mü

FaTTiK

Yeni Üye
3.Sınıf O.Ö Ö bölümünde okuyorum ve en zor sınıf bana 2.Sınıf geldi :( bu sene 3 den hiç dersim yok ama 2 den 1 dersim olduğu için tekrar yapıyorum :(

haticesinan

Yeni Üye
ben 3.sınıf işetme okuyorum daha bu sene başaldım sınava gırdım ii geçti ama aöf çokk zormuşş.

merveg

Özel Üye
3.Sınıf O.Ö Ö bölümünde okuyorum ve en zor sınıf bana 2.Sınıf geldi :( bu sene 3 den hiç dersim yok ama 2 den 1 dersim olduğu için tekrar yapıyorum :(
ben şu an 2.sınıftayım amageçen seneden daha zor geldi.galiba haklısın.gerçi daha 3 ve 4 ü okumadım ama....:)

meleeek

Yeni Üye
ben daha 1.sınıftayım bazı desler çok zorluyor :confused:ama önümde daha çok sene var bakalım onlar 1.sınıftan daha zor mu yoksa kolaymı olacak:eek:

akılsızlar

Yeni Üye
2 sınıftayım sonuçlar fena degil ama çalışmak pek içimden gelmiyor zor sınıfa gelince hepsi derim çünkü tek yardımcımız kitaplar ve her sene hep farklı derler alıyoruz öyle degilmi
:)

servivor_050

Super Moderatör
Bölüm:
İktisat
ben bu ankete mezun olunca cevap vermek istiyorum şu an 2.sınıf 1.sınıf bence kolaydı......

AsenA_38

Yeni Üye
bence hepsi birbirinin aynı hiç konu çalışmıyorum direk çıkmış soruları çözüp giriyorum çok çok iyi notlarla geçmiyorum belki ama tekrarda yapmadım :)

DışTicaret33

Yeni Üye
Bölüm:
Dış Ticaret
Bence 1.sınıf en zoru. Sonuçta ilk defa aöf sistemi ile karşılaşıyorsun, haliyle ders çalışma tekniklerinde de baya zayıf oluyorsun, ondan sonra mortingen şıtrayze haliyle. :) Ama Allah'tan 1.sınıfta kursa gitmiştim birtek matematik alttan kalmıştı, onuda verdim finalde kurtuldum sonunda.

Lacremel

Yeni Üye
Bölüm:
Çalışma Ekonomisi
garip dersler 1. sınıfta bence :) MEsleki derslerin gözünü seveyim

mliks

Yeni Üye
bence her sınıf zordur tabıkıde ama suan 1 sınıf okuyorum açikögretımle yeni tanıstım sınıfta kala kala ögrenıcez heralde:)

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
BENce 1.sınıf zor herseye yanı yenı duzene alısmak zor her sınıfın ve bolumun elbettekı bellı bır zorgu var