Açıköğretim 2.Taksit Harç ücretlerini Ne Zamana Kadar Yatırabilirim?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba arkadaşlar;

Birçoğunuz bu soruyu merak ediyor ve yatırmassam veya geç yatırırsam ne olur diye düşünüyor. Sizlere soru cevap olarak aklınızdaki soruları dile getirmeye çalışacağım.

1- Aöf 2.taksit harç ücretleri son yatırma tarihi ne zaman : 26 Şubat 2011 Tarihine Kadar 2. Taksit Harç Ücretlerini Yatırabilirsiniz.

2 - Aöf 2. taksit Harç ücretlerini 26 Şubata Kadar Yatırmassam Ne Olur : Herhangi Bir Sıkıntı olmaz Arkadaşlar. Sadece Aylık Cüzi Müktarda Üzerine Faiz Binmektedir.

3 - 2. taksit Harç ücretlerini Yatırmassam Sınavlara Girebilirmiyim : Sınavlara Girmenizde Bir Engel Teşkil Etmez Arkadaşlar.

4 - Harç Ücretini En Son Ne Zamana Kadar yatırabilirim : 26 Şubattan Sonra Bir Sonraki Eğitim Dönemi Kayıt Zamanına Kadar Faizi İle Birlikte Yatırabilrisiniz Arkadaşlar.

5 - 2. Taksit Harç Ücreti olarak Ne Kadar Ödeyeceğim : Yaklaşık olarak İlk taksite Yatırdığınız kadar Bir Ödeme Yapacaksınız.

6 - Harç Ücretini Nereye Yatırabilirim: Vakıfbank Şubelerine - Vakıfbank Internet Bankacılığından ve Vakıfbank ATM'lerinden Ödeyebilrisiniz.

7 - Ödeyeciğiniz miktarı hesaplarken :

Öğretim Giderleri Tutarı + Cari HizmetMaliyetlerine Öğrenci Katkı

Şeklinde yapın.

Hepinize Başarılı Bir Eğitim Dönemi Dilerim.

Ömer EVRAN

ygmrgzl

Yeni Üye
bu tablo da ikinci unv ön lisans ücreti 156 görünüyor il taksit 295 gibi bi ücret ödenmiştim.şimdi 156 mı odemem gerekıyor?

bilgi verirseniz sevinirim

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
78 + ilk resimdeki size uygun ücreti ödeyeceksiniz. Yine ilk taksitte ödediğiniz gibi bir rakam ödeyeceksiniz.