( Açıköğretim ) Işletme Fakültesi

gvenir

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
slm bütün işletmeciler burda..slmlaaarrrrrrrrrrrrr....daha yeni kaydoldum...

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Hoşgeldin aramıza ;)

Fizyon

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
bende varım işletme 4.sınıfffff selamlarrrrrr :)

umranaykut

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
iyi günler bana 4.sınıf işletme konu özetleri lazım çalıştığım için ders çalışaamıyorum yardımcı olursanız sewinirim

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Konu ve İşletme bölümü tanıtımı güncellenmiştir arkadaşlar..

saksema

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Merhaba;
Ben DGS ile geçen yıl 3. yıldan başladım şimdi 4. yıl yani 7. dönem kayıt yeniledim. Geçen yıl ders listesinde İngilizce 3 gözüküyordu bu dönem ise yok ve derslerimin arasında da yok. İngilizce son sınıfta kalktımı yoksa son dakika bi piyango vuracakmı?

2.) Açıköğretim e-Öğrenme Portalı adresindeki çalışma alanında Girişimcilik ve İş kurma İŞL293U dersi yok bu ders yeni sanırım e-kitap bulma şansımız varmı? Sizce güncellenirmi? Bu site anadolunun resmi çalışma alanımı?

3.) 5. dönemde 1 dersten FF 6. dönem 2 dersten almama rağmen o derslerden sadece 1 tanesi zorunlu olarak verildi. Diğer iki FF bana bahar döneminde mi kötelicekler?

4.) Kayıt yenileme esnasında sadece 1 ders ekleme hakkı verdi... ki bu ders zaten 7. yarıyılın dersiydi. Şuan toplam 31 kredim var 45 e tamamlamak için 2. dönem dersleri veya verilecekse kaldığım FF leri alamıyormuyum.

şimdiden teşekküler...

Dekalb

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Merhaba;
Ben DGS ile geçen yıl 3. yıldan başladım şimdi 4. yıl yani 7. dönem kayıt yeniledim. Geçen yıl ders listesinde İngilizce 3 gözüküyordu bu dönem ise yok ve derslerimin arasında da yok. İngilizce son sınıfta kalktımı yoksa son dakika bi piyango vuracakmı?

2.) Açıköğretim e-Öğrenme Portalı adresindeki çalışma alanında Girişimcilik ve İş kurma İŞL293U dersi yok bu ders yeni sanırım e-kitap bulma şansımız varmı? Sizce güncellenirmi? Bu site anadolunun resmi çalışma alanımı?

3.) 5. dönemde 1 dersten FF 6. dönem 2 dersten almama rağmen o derslerden sadece 1 tanesi zorunlu olarak verildi. Diğer iki FF bana bahar döneminde mi kötelicekler?

4.) Kayıt yenileme esnasında sadece 1 ders ekleme hakkı verdi... ki bu ders zaten 7. yarıyılın dersiydi. Şuan toplam 31 kredim var 45 e tamamlamak için 2. dönem dersleri veya verilecekse kaldığım FF leri alamıyormuyum.

şimdiden teşekküler...
Merhaba,

İngilizce 3 ve 4 kaldırılmış. Yerine dediğiniz dersi getirmişler. Yeni dersi aldığınızda AÖF otomasyondan Kitap > E-Kitap İndirme kısmından indirebileceksiniz.

Güz döneminde kaldığınız dersleri sonraki Güz döneminde, Bahar döneminde kaldıklarınızı ise Bahar döneminde alacaksınız. 6. dönemde kaldıklarınızı Bahar döneminde alacaksınız.